Wrocław Główny
Odjazd Planowy: 23:01
Peron: 4 Tor: 7
Nr wyjazdowy: 69659
Usługi: wagon z miejscami dla osób na wózkach - z windą/rampą, 2 klasa, klimatyzacja, wagon przystosowany do przewozu rowerów - liczba miejsc ograniczona
Stacja 2: Iwiny
Peron 1 Tor 1
Iwiny
Przyjazd Planowy: 23:08
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:08
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 6,3 km
Łączny czas: 0h:07min
Stacja 3: Smardzów Wrocławski
Peron 1 Tor 1
Smardzów Wrocławski
Przyjazd Planowy: 23:11
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:12
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 9,0 km
Łączny czas: 0h:10min
Stacja 4: Żórawina
Peron 1 Tor 1
Żórawina
Przyjazd Planowy: 23:16
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:16
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 14,4 km
Łączny czas: 0h:15min
Stacja 5: Węgry
Peron 2 Tor 1
Węgry
Przyjazd Planowy: 23:20
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:21
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 20,8 km
Łączny czas: 0h:19min
Stacja 6: Boreczek
Peron 2 Tor 1
Boreczek
Przyjazd Planowy: 23:24
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:25
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 26,1 km
Łączny czas: 0h:23min
Stacja 7: Warkocz
Peron 1 Tor 1
Warkocz
Przyjazd Planowy: 23:29
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:29
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 32,0 km
Łączny czas: 0h:28min
Stacja 8: Strzelin
Peron 2 Tor 1
Strzelin
Przyjazd Planowy: 23:33
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:34
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 37,0 km
Łączny czas: 0h:32min
Stacja 9: Biały Kościół
Peron 2 Tor 1
Biały Kościół
Przyjazd Planowy: 23:39
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:40
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 43,8 km
Łączny czas: 0h:38min
Stacja 10: Henryków
Peron 2 Tor 1
Henryków
Przyjazd Planowy: 23:45
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:46
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 51,3 km
Łączny czas: 0h:44min
Stacja 11: Ziębice
Peron 1 Tor 1
Początek kolejnej doby: 27.04.2024Ziębice
Przyjazd Planowy: 23:50
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 23:51
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 57,6 km
Łączny czas: 0h:49min
Stacja 12: Starczów
Peron 1 Tor 1
Starczów
Przyjazd Planowy: 00:03
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 00:03
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 66,8 km
Łączny czas: 1h:02min
Stacja 13: Kamieniec Ząbkowicki
Peron 2 Tor 2
Kamieniec Ząbkowicki
Przyjazd Planowy: 00:08
Peron: 2 Tor: 2
Odjazd Planowy: 00:09
Peron: 2 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 71,9 km
Łączny czas: 1h:07min
Stacja 14: Bardo Przyłęk
Peron 2 Tor 1
Bardo Przyłęk
Przyjazd Planowy: 00:18
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 00:19
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 82,5 km
Łączny czas: 1h:17min
Stacja 15: Bardo Śląskie
Peron 1 Tor 1
Bardo Śląskie
Przyjazd Planowy: 00:21
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 00:22
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 84,4 km
Łączny czas: 1h:20min
Stacja 16: Ławica
Peron 2 Tor 1
Ławica
Przyjazd Planowy: 00:27
Peron: 2 Tor: 1
Odjazd Planowy: 00:28
Peron: 2 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 69659
Łączny dystans: 90,4 km
Łączny czas: 1h:26min
Stacja 17: Kłodzko Główne
Peron 1 Tor 1
Kłodzko Główne
Przyjazd Planowy: 00:32
Peron: 1 Tor: 1
Nr wjazdowy: 69659
Łączny dystans: 93,5 km
Łączny czas: 1h:31min
Długość całej trasy
93,5 km
Czas podróży
1h:31min
Liczba przesiadek
Bezpośrednie
Legenda
-
Niebieski okrąg bez wypełnienia
Planowa stacja pociągu